Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Producenci

Ludzkie stopy są arcydziełem biomechanicznym. Radzą sobie z każdym rodzajem ruchu: od chodzenia i biegania do tańczenia i skakania. Natura zaprojektowała naszą stopę tak, żeby dostosowała się do każdego rodzaju podłoża.

Dlatego nasze buty minimalistyczne zostały stworzone w taki sposób, aby umożliwiały najzdrowszy i najbardziej naturalny sposób poruszania się w obuwiu (barefoot running).Buty minimalistyczne (barefoot shoes) to obuwie wykonywane tak aby jak najbardziej przybliżyć nas do naturalnego biegania i chodzenia.

Mają na celu przypomnieć nam w jaki sposób poruszaliśmy się zanim zaczęliśmy chodzić w twardych , ciasnych i ciężkich butach przez które zdeformowaliśmy nasze stopy i naturalny sposób poruszania się .

Buty są idealne dla dzieci uczących się chodzić, jak i już stawiających pierwsze kroki. Ich głównym zadaniem jest imitowanie chodzenia boso, dzięki czemu nie blokują naturalnego rozwoju stópki.
Możemy je określić jako buty zdrowotne dla dzieci, ponieważ chodzenie w butach minimalistycznych zapewnia prawidłową postawę ciała, wzmacnia mięśnie małych stópek oraz nie doprowadza do ich deformacji.

Magical Shoes

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl